Aydınlı berber ve kuaförlerden örnek proje

Aydınlı berber ve kuaförlerden örnek proje

Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası ile bazı devlet kurumları arasında suça sürüklenen çocukların ve suç mağduru kadınların topluma kazandırılması, meslek edindirilmesi amacıyla protokol imzalandı.

Göreve geldikten sonra sosyal sorumluluk projeleri ile ön plana çıkan Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası, örnek bir projeye daha imza attı. 

İmza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Serhan Avşar şu ifadelere yer verdi. 

"Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı, Aydın Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlüğü ve Aydın Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası arasında, suça sürüklenen çocukların ve suç mağduru kadınların topluma kazandırılması, meslek edindirilmesi amacıyla protokol imzalandı.

Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı, Aydın Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlüğü ve Aydın Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odamız arasında, Suça sürüklenen çocukların ve suç mağduru kadınların topluma kazandırılması, meslek edindirilmesi amacıyla protokol imzalanmıştır.
Yapılan bu protokolle, Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı, Aydın Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlüğü ve Aydın Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odamız arasında, Suça sürüklenen çocukların ve suç mağduru kadınların topluma kazandırılması, meslek edindirilmesi amacıyla protokol imzalanmıştır.

Yapılan bu protokolle, öncelikle amacımız, suça sürüklenen çocuklarımızı,  suçtan uzak tutmak, meslek edindirerek, normal insanlar gibi yaşamasını sağlamak olacaktır. Mesleğimiz sanatsal işlevi olan, insanlarla iç içe çalışılan, insanlarla sosyal ilişkilerin ön planda olduğu bir meslek olup, bir nevi çocuklarımıza rehabilitasyon sağlayacaktır. Bir başka yönüyle sağlayacağı istahdam ve Odamıza bağlı işyerlerinede eleman açığını kapatması ile bir boşluğu doldurackatır. Son olarak Sosyal Sorumluluk ile başlattığımız bu proje ile Çocuklarımız topluma kazandırılacak, Aydın ilimiz daha sakin daha huzurlu ve daha yaşanabilir ve toplumsal huzuru ile Ülkemizde bu yönüyle öne çıkan bir şehir olacaktır. Protokolle başlayan Sosyal Sorumluluk Projemiz suça sürüklenen çocuklarımıza, suç mağduru kadınlarımıza, odamıza ve şehrimize hayırlı olsun. Projemiz Aydınımıza mutluluk ve umut getirmesi en büyük dileğimizdir. amacımız, suça sürüklenen çocuklarımızı,  suçtan uzak tutmak, meslek edindirerek, normal insanlar gibi yaşamasını sağlamak olacaktır. Mesleğimiz sanatsal işlevi olan, insanlarla iç içe çalışılan, insanlarla sosyal ilişkilerin ön planda olduğu bir meslek olup, bir nevi çocuklarımıza rehabilitasyon sağlayacaktır. Bir başka yönüyle sağlayacağı istahdam ve Odamıza bağlı işyerlerinede eleman açığını kapatması ile bir boşluğu daha doldurackatır. Son olarak Sosyal Sorumluluk ile başlattığımız bu proje ile Çocuklarımız topluma kazandırılacak, Aydın ilimiz daha sakin daha huzurlu ve daha yaşanabilir ve toplumsal huzuru ile Ülkemizde bu yönüyle öne çıkan bir şehir olacaktır. Protokolle başlayan Sosyal Sorumluluk Projemiz suça sürüklenen çocuklarımıza, suç mağduru kadınlarımıza, odamıza ve şehrimize hayırlı olsun. Projemiz Aydınımıza mutluluk ve umut getirmesi en büyük dileğimizdir."

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler