Boş Boş Konuşuyorsun!

Boş Boş Konuşuyorsun!

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin yaptığı açıklamayla AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’ya yüklendi. Mersin, “Rıza Posacı bir rüya görmüş” dedi.

Yazılı basın açıklaması yapan Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’nın partisinin Çine İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nda yaptığı konuşmayı sert bir dille eleştirdi. Mersin, “AK Parti Milletvekili Rıza Posacı Çine ilçe teşkilatı danışma toplantısında birkaç laf etmiş; konuşmak için konuşmuş. Rüyaya yatmış bir daha ki seçimde büyükşehir belediyesini AK Parti’nin alacağını görmüş. Hep aynı film, aynı senaryo. Sadece figüranlar yani AK Parti milletvekilleri değişiyor. Ama Büyükşehir Belediye Başkanı Topuklu Efe Özlem Çerçioğlu hep aynı yerinde duruyor” ifadelerini kullandı. 

 

BÜKEMEDİĞİN BİLEĞİ ÖP

 

Mersin açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi. “Sen ve saz arkadaşlarının yüzü yok ki! Memleketin hali, çiftçinin vatandaşın hali sanki güllük gülistanlıkmış gibi boş boş konuşuyorsunuz. Rıza Posacı! Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ 2014 yılından beri 1.850.000.000 TL yatırım yaptı. 3500 km yol, 2950 km altyapı yaptı. Umurlu Mahallesine 16 km yol, 20 kilometre altyapı yapıldı. Bunun 8 kilometresi kanalizasyondur. Umurlu Arıtma Tesisine gelirsek 2010 yılında sen belediye başkanı iken burasının projesini yapmışsın.

 

Kültür ve Turizm Bakanlığından hibe para almışsın ama tesisi yapamadığından hibe parayı geri göndermişsin. Arıtmanın yerini valiliğe bildirmeyerek araziyi Efeler Belediyesine verdirtmişsin. Şimdi bu arıtmayı ASKİ yapıyor, projeyi revize ediyor. Senin yapamadığını, ortada bıraktığın cenazeyi kaldırıyor. Yaptığın bir takım kanalizasyon hatlarını da gelişi güzel kurutma kanallarına bırakmışsın. Şimdi ASKİ onları temizliyor. Gerçekleri çarpıtmadan konuş. Gelen hibe para ile arıtmayı yapamadım, hibe para geri gitti de, onu söyle. “Bükemediğin bileği öpmeyi bil.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler