İYİ Parti Aydın'da coşkulu tanıtım

İYİ Parti Aydın'da coşkulu tanıtım

İYİ Parti, ülke genelindeki ilk kadın kolları teşkilatlanmasını Aydın’da gerçekleştirdi. İl Kadın Kolları Başkanı Semra Yücel, “Biz kadınlar, İYİ Parti’yi iktidar; Genel Başkanımızı da Cumhurbaşkanı yapmak istiyoruz. İlimizdeki kadınlarımızın sorunlarına

İYİ Parti İl Kadın Kolları, Turistik Park’ta düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı. Coşkulu bir katılımla gerçekleşen programda ilk sözü alan İYİ Parti İl Kadın Kolları Başkanı Semra Yücel, “Öncelikle ilimizdeki kadınlarımızın sorunlarına çözüm getirmek için ardından da genel siyasette partimize ve Genel Başkanımız Meral Akşener’e destek olmak için var gücümüzle çalışacağız. Bizi yüreklendiren bir Genel Başkanımız var. Biz kadınlar olarak İYİ Parti’yi iktidar, Genel Başkanımızı da Cumhurbaşkanı yapmak istiyoruz” dedi.

 

BİZİ DİĞER PARTİLERDEN AYIRAN BİR ÖZELLİĞİMİZ VAR

 

İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu programda yaptığı konuşmada, “Kadınlarımızın ne kadar güçlü ve fedakâr olduklarına bizzat şahit oldum. Bugün itibari ile Kadın Politikaları Başkan Yardımcılığımızın önderliğinde Kadın Kollarımızı kuruyoruz. Biz İYİ Parti Kadın Politikaları olarak sahada kadınlara hitap ederek onların hayatlarında bir fark yaratmaya gayret ediyoruz. Haklarını öğretmeye, ekonomik özgürlüklerini ellerine almalarına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Partimizin Genel Başkanının bir kadın olması diğer partilerden bizi ayıran önemli özelliklerden bir diye düşünüyorum” diye konuştu.

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Semra Yücel başkanlığındaki yönetimde şu isimler yer aldı: “Arzu Saçmacıoğlu, Aynur Ataş, Ayşe Atar, Ayşe Canbeldek, Ayşe Şenay, Başak Leman Madran, Birsen Bursalı, Burçin Özçetin, Derya Altay, Emine Karabıyık, Emine Saygı, Esma Nağışoğlu, Fatma Güler, Fatma Tabak, Fatoş Burhan, Figen Emek, Güldane Öztürk, Gülten Atlı, Hande Önal, Hatice Gündüz, Hatice Özaydınlı, Havva Girişken, İlknur Acar Karaduman, İpek Ulusoy, Kadriye Ateş, Kıymet Fadime Kızıl, Leyla Ekrem, Mesule Mucan, Mine Soysal, Müyesser Özer, Nazlı Çingir, Nazlı Güngören, Nedret Tuncer, Nihal Tabak, Nilüfer İzcioğlu, Nuran Hoş, Pınar Cem Toksoy, Sabriye Öncü, Satı Müjgân Tiryaki, Semra Eroğlu, Serpil Sarıkaya, Sevgi Ersoy, Sevgi Kaya, Şebnem Ebil, Şenay Aşkın, Şükran Yılmaz ve Zübeyde Karacak.”

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler