Karataş 'Sesimize ses veren Başkan Çerçioğlu'na teşekkür ediyoruz'

Karataş 'Sesimize ses veren Başkan Çerçioğlu'na teşekkür ediyoruz'

Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası cuma günü Söke’de toplu taşıma yapan 17 kooperatifin başkanları ile toplantı yapmıştı.

 

Söke’de toplu taşıma yapan araçların dezenfekte yapılması konusu görüşüldü, kooperatif başkanları adına Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne başvuran Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Refik Karataş, Özlem Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Dün telefonla aradık bugün ekipler geldi. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Biz mal ve meta taşımıyoruz insan taşıyoruz. Sesimize ses veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Refik Karataş, Söke’de ortalama 400 dolayında toplu taşıma aracının bulunduğunu belirterek, belediyelerle yaptıkları görüşmede olumlu bir sonuca ulaşamadıklarını belirterek, kendi imkanları ile dezenfekte çalışması yaptıracaklarını belirterek vatandaşların güven içinde toplu taşıma araçlarını güven içinde binebileceklerini söyledi.     

 

 

Karataş; “Sesimize ses veren Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz…”

Refik Karataş; yaptığı açıklamada “Koronavirüsü denilen bir illetle karşı karşıyayız. Dış ülkelerde can kayıpları var. Bizde toplu taşıma yapıyoruz. Biz insan taşıyoruz. İnsan bir eşya değildir. Bunun için şimdiden önümüzde herhangi bir olayla karşılaşmadan önlem almamız gerekir diye düşünüyorum. Cuma günü toplu taşıma yapan kooperatif başkanlarımızla bir toplantı yaptık.. Toplantının amacı en yakın zamanda araçlarımıza dezenfekte yaptırmaktı. Dün Söke belediyesi ile görüştüm. Bu sizin göreviniz ve sizin yapmanız gerekiyor dedim. Şu an ağırlığı başka bölgelere verdiklerini söylediler. Biz de toplu taşıma yapıyoruz ve halka hizmet ediyoruz. Her aracımızla 27 kişiye kadar yolcu taşıyoruz. Böyle bir toplu taşıma yapılan yerde araçların dezenfekte olması ve şoför arkadaşların da araçlarını mümkün olduğunca temiz tutmalarıdır. Büyükşehirle de görüştük, bugün ekipler geldi. Bu kadar çabuk hizmet veren , Sesimize ses veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler