Mersin'den Savaş'a samimiyet çağrısı

Mersin'den Savaş'a samimiyet çağrısı

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a sert sözlerle yüklendi.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a sert sözlerle yüklendi.

 

 

 

Mersin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

 

“AK Parti’nin KİT’lerden sorumlu olup da, KİT’ler dahil hiçbir şeyle ilgilenmeyen milletvekili, kerameti kendinden menkul yerel TV kanalına çıkmış adeta bir körle bir sağır birbirini ağırlamış. Bu memleket son on yılda şu ya da bu vesilelerle defalarca sandık gördü.

 

 

Aydın’da gördüğümüz tüm sandık süreçlerinde değişmeyen 2 şey vardı kıymetli hemşehrilerim ; Bir ; Sandık sonucunda halkımızın bunlara vurduğu sağlı sollu tokatlar, İki ; Bunların her sandık sürecinde ,hastanenin projesi , otoyolun projesi , havalimanının projesi ha bugün ha yarın yapılıyor masalları.

 

 

 

Bakın şu konuşana derler ya hani ;

 

Televizyona çıkıp memleketin bütçesini kabul ettik demekten başka icraat yok söyleyebildiği .. Onu da icraat olarak söyleyebildiğine göre parlamentoda otomatik olarak el kaldırırken bir hayli yorulmuş herhalde muhterem. Beyefendi memleketin döviz rezervi dip yaptı sayenizde, insanlar pazara çıkamamaktan şikayet ediyor televizyonlara çıkıp ilk dönemimizde istedikleri gibi çok alışveriş yapamıyoruz diyen bir millet artık , ‘’ pazara çıkamıyorum , anamın atamın köyden yolladığı yağla tuzla ancak oluyorum ‘’ diyor ,duyulmuyor mu sizin oradan ? 

 

Duyulmuyor değil mi ? Çünkü siz de diğer arkadaşlarınız gibi kulakları olup duymayanlardansınız .

 

 

Toplantı yapılacakmış da .. Yine başlamışlar ‘’cek cak ‘’ demeye .. Çok toplantı istiyordun madem Volkswagen Türkiye’ye yatırım yapacağım dediğinde, bu yatırımı Aydın’ a çekmeye çalışan  , bu uğurda varını yoğunu ortaya koyan Büyükşehir Belediye Başkanımızın çağrısına kulak verseydin ! .. Şehre  binlerce kişilik yeni istihdam için çaba sarf ederken kafanı deve kuşu gibi kuma gömmeseydin …

 

 

İlle de şimdi toplantı yapacaksan , açamadığınız havalimanı , yapamadığınız otoban için yap..

 

Bırak Büyükşehir’in işlerine köstek olmayı…Daha bu ay Söke Belediye Meclisi’nde ASKİ’nin yapacağı yatırıma hayır oyu kullanan AKP’li meclis üyelerine hesap sor.. Kendi Bakanlığınız yüzbinlerce hemşehrimize hizmet edecek ileri biyolojik arıtma tesisi yerini tahsis edin ASKİ’ ye derken DSİ uygundur derken, neden bu yatırımın yapılmasına mani olunuyor ona bak ! …

 

Bu şehir için hizmetse derdiniz önce samimi ol samimi ! …

 

 

Senin bütün problemin kendi iç dünyanda , üst üste seçim kaybettin kaldıramıyorsun…BŞB ’ye gidip rakibini tebrik bile edemedin sen ! Hazımsızlığın iç dünyanı ele geçirmiş haberin yok. Bu konuda sen Aydın’ın derdiyle ilgilenmiyorsun ama bak ben senin derdini önemsiyorum ! …Bilimden faydalan sayın vekil ; bu hazımsızlıktan , iç dünya çalkantılarından kurtulmak adına tıbbi destek de dahil destek almaktan erinme , utanma ..Sana söz veriyorum ben elimden geleni yapacağım.”

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler