Terhis belgelerini Başkan Kaya verdi

Terhis belgelerini Başkan Kaya verdi

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Aydın İl Jandarma Komutanlığı'nda engelli gençler için düzenlenen temsili yemin töreninde İncirliovalı engelli gençleri yalnız bırakmadı.

İncirliova'daki engelli vatandaşların en büyük destekçisi olan Başkan Kaya, bir günlüğüne temsili askerlik yapan İncirliova'nın engelli gençlerini bu özel günlerinde de yalnız bırakmadı. Başkan Kaya törende, temsili askerlik görevlerini tamamlayan engelli gençlere, terhis belgelerini takdim etti. Başkan Kaya, tören sonrası engelli gençler ve aileleri ile sohbet ederek fotoğraf çekildi.

"HER ZAMAN YANLARINDAYIZ"

Engelli gençlerin yemin töreninde konuşan Başkan Kaya, "Temsili askerlik görevlerini Aydın İl Jandarma Komutanlığı'nda yerine getiren İncirliovamızın ENGELSİZ gençlerinin yemin ve terhis belgelerinin takdim törenlerine katılım sağlayarak, özel günlerinde sevinç ve mutluluklarına ortak olduk. Her biri doğuştan asker olan tüm engelsiz gençlerimize ve ailelerine bir ömür sağlık mutluluk ve esenlikler diliyorum. Bizler her zaman olduğu gibi yine engelli vatandaşlarımızın yanlarında olamaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.