Başkan Kaplan’dan Belediye Meclisi üyelerine plaket  Kaplan “Bu Meclisi tarih yazar”

Başkan Kaplan’dan Belediye Meclisi üyelerine plaket Kaplan “Bu Meclisi tarih yazar”

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan 2019-2024 döneminin son Belediye Meclis Toplantısında, görev yapan meclis üyelerine plaket verdi.

Koçarlı Belediye Meclisi, Başkan Nedim Kaplan başkanlığında Mart Ayı Meclis gündemini görüşmek üzere Meclis Salonu’nda toplandı. Gündem maddelerinin görüşülüp onaylanmasının ardından Başkan Kaplan, dönemin son meclis toplantısı sonunda 5 yıllık süreçte Koçarlı için emeği geçen tüm meclis üyelerini plaket ile onurlandırarak “Bu meclis tarih yazar” dedi.

img-20240304-wa0033.jpg

Koçarlı’da 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde göreve gelen Nedim Kaplan başkanlığındaki Belediye Meclisi, 5 yıllık görev süresinin sonuna geldi. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerle birlikte görev süresini tamamlayacak olan meclis, son toplantısını gerçekleştirdi.

img-20240304-wa0037.jpg

Koçarlı’da yapılan tüm çalışmalarda meclis üyesinin emeği olduğunu kaydeden Başkan Kaplan, “2019-2024 yılları arasında ilçemize beş yıl boyunca birlikte hizmet ettiğimiz değerli meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Sunmuş oldukları hizmet ve katkılarından dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Bu güne kadar meclis üyelerimizle hiçbir problem yaşamadık ve uyumlu bir şekilde Koçarlı’nın gelişmesi yönünde görevimizi layıkıyla yerine getirdik ve vatandaşların menfaati için yoğun bir mesai harcadık” dedi.

img-20240304-wa0034.jpg

Zaman zaman duygusal anlar yaşanırken, meclis üyelerine hitap eden Başkan Kaplan, “Koçarlı’ya sizlerle birlikte hizmet etmekten çok mutluyum. İnanın bu meclisi, tarih yazar. Çok güzel hizmetlerin yapılmasına vesile oldunuz. Genellikle pozitif düşündünüz. Meclis karalarının büyük bir kısmının oy birliğiyle alınması da önemli. Kararlarınızla ilçenin önünü açtınız, katkı sundunuz. Davranışlarınızla örnek oldunuz. Bu konuda hepinize çok teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin. Benim hakkım varsa, benden yana helal olsun” dedi.

Konuşmanın ardından ise Başkan Nedim Kaplan, tek tek meclis üyelerine teşekkür plaketlerini takdim ederken, meclis üyeleri de plaket jesti için Başkan Kaplan’a teşekkür etti.

Koçarlı Belediye Meclisinin 201-2024 dönemi hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler