CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN EKONOMİK KRİZ İÇİN ORTAK TAAHHÜTNAME

CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN EKONOMİK KRİZ İÇİN ORTAK TAAHHÜTNAME

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Aydın'daki Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları ile birlikte ekonomik krizi hafifletmek için hazırlanan ortak taahhütnameye imza attı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu öncülüğünde düzenlenen toplantıya, CHP’li 13 ilçe belediye başkanı katıldı. Başkanlar, AKP politikalarının vatandaşlar üzerindeki olumsuz etkilerinin hafifletilmesi için alınacak önlemleri değerlendirdi. Sosyal belediyecilik ve sürdürülebilir kent yönetimi konularında CHP'nin en iyi uygulama örneklerini hayata geçirecek projeleri uygulamaya koyacaklarını belirten başkanlar, Aydın halkının refahını artırmayı ve ekonomik krizin etkilerini azaltmayı hedeflediklerini vurguladı. Toplantı sonunda ekonomik kriz, yoksulluk ve hayat pahalılığının etkilerini hafifletmek amacıyla ortak bir taahhütname imzalandı.

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, yüksek motivasyonla Aydın'a hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, "CHP'li belediyeler olarak gerçekleştireceğimiz projelerin Aydın halkının yaşam kalitesini artıracağını ve şehrimizi daha modern hale getireceğini ifade etmekten mutluluk duyuyorum. Bu önemli süreçte, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu'na ve ortak işbirliği çalışmalarında birlikte hareket edeceğimiz tüm CHP’li belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Yerel yönetimlerde sosyal politikaların etkin bir şekilde uygulanması ve vatandaşlarımızın krizden en az şekilde etkilenmesi için hep birlikte gerekli adımları atacağımızı taahhüt ediyoruz" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler