Aydın İl Emniyet Müdürü Değişti 'Baştuğ' Merkeze Çekildi

Aydın İl Emniyet Müdürü Değişti 'Baştuğ' Merkeze Çekildi

Emniyet Müdürleri Kararnamesi bugün resmi gazetede yayımlandı. Karara göre 49 ilin emniyet müdürü değişirken, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne, Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla, Emniyet Genel Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazetede yayımlandı. Atama kararına göre 49 ilin Emniyet Müdürü değiştirildi.

AYDIN’A EKİCİ ATANDI

Son kararname ile Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne, Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici getirildi.

MEHMET SUAT EKİCİ KİMDİR.?

11.06.1969 tarihinde Denizli İli Çal İlçesi doğdu, 01.08.1991 yılında Polis Akademisi'nden komiser yardımcısı olarak mezun oldu. Sırasıyla İstanbul, Başbakanlık Koruma Müdürlüğü, Ankara, KOM Daire Başkanlığı, Diyarbakır, İstanbul Etiler PMYO ve son olarak İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaparken, 2015 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti. Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı kadrosunda Polis Başmüfettişi olarak görev yapmakta iken, 14.03.2016 tarih ve 2016/135 sayılı Kararname ile Van İl Emniyet Müdürü olarak atandı, 15.03.2016 tarihinde görevine başlayan Ekici son kararnameyle Aydın Emniyet Müdürlüğüne atandı.

İyi derece İngilizce bilen İl Emniyet Mehmet Suat Ekici, evli ve 2 çocuk babasıdır

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler